sv. Antonína Paduánského

v mezidobí

začátek nového školního roku

Adorační den naší farnosti

9:00 - mše sv. za + Metoděje Skalíka a za živou i zemřelou rodinu Skalíkovu a Stavinohovu

za dary Ducha svatého pro všechny žáky, studenty, učitele a vychovatele

od 10:30 do 15:00 - tichá adorace v kostele (zapisujte se vzadu u zpovědnice na půlhodinové služby, stále jsou tam volná místa)

15:00 - adorace a svátostné požehnání na ukončení adoračního dne

2.9.

3.9.

sv. Řehoře Velikého, učitele církve

4.9.

5.9.

bl. Terezie z Kalkaty (Matky Terezy)

18:00 - mše sv. za + Stanislava a Ludmilu Žitníkovy, rodiče z obou stran a za vyprošení Božího požehnání pro živou rodinu

ke cti Božského Srdce Páně a za živé i zemřelé členy živého růžence

po mši svaté prvopáteční adorace a svátostné požehnání

6.9.

První pátek

!!! 16:00 - mše sv. s otcem arcibiskupem Josefem Nuzíkem v kapli na Radhošti u příležitosti 30. výročí obnovení Matice radhošťské

7.9.

sv. Melichara Grodeckého, mučedníka

6:00 - modlitba rozjímavého růžence

7:00 - mše sv. za živé i zemřelé farníky a dobrodince kostela

8.9.
23. neděle
v mezidobí

(svátek Narození Panny Marie)

9:00 - mše sv. za + Jiřího Malíka, za živou i zemřelou rodinu Bolckovu a Růčkovu a za dar zdraví a ochrany Boží pro živou rodinu

farní aktivity pro děti a mládež v novém školním roce:

prosíme rodiče, aby své děti povzbudili a ,,popíchli“ k zapojení se do některých aktivních skupin v naší farnosti:

Schola - první setkání scholy v novém školním roce bude ve středu 18. září v 15.30 na faře. Prosíme, aby děti přišly ideálně i s rodiči, aby se domluvil termín, kdy schola bude bývat ( i s ohledem na různé kroužky). Dále schola vyzývá a prosí farníky (i ty dospělé), aby se zapojili, případně pomohli sehnat další zpeváky a muzikanty do scholy.

Misijní klubko - bude se scházet každý pátek od 14:00 na faře, první setkání v novém školním roce proběhne v pátek 20. září.

Ministranti - zájemci (chlapci i děvčata), kteří se chtějí zapojit, nebo si to jen zkusit, mohou přijít přede mší svatou kteroukoli neděli, klidně i s tatínkem. Ministrantů razantně ubylo a je třeba tomu pomoci, třeba i zapojenín dospělých!!!

Pán Bůh zaplať všem, kteří tuto výzvu vezmou vážně a pomohou!!!

vzadu u zpovědnice jsou přihlášky do náboženství na nový školní rok. Jsou určeny pro ty, kdo do náboženství dosud nechodili. Zvláště pro prvňáky. Ti kdo chodili do náboženství v minulém školním roce, budou automaticky zapsáni i v novém, pokud se neodhlásí.

pouť k Panně Marii bolestné v Horním Rozpitém bude v neděli 15. září.

v sakristii jsou ke koupi stolní kalendáře na rok 2025. Cena 75,-Kč.

Pravidelný pořad bohoslužeb
v kostele sv. Antonína Paduánského

čtvrtek:
17:00 (zimní čas), 18:00 (letní čas)

pátek:
17:00 (zimní čas), 18:00 (letní čas)

sobota: 7:00

NEDĚLE: 9:00

Zpovídá se zhruba patnáct minut
před každou mší svatou.